Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Dem Ahşam Orman Ürünleri | Hakkımızda

Dem Ahşam Orman Ürünleri | Hakkımızda

Dem Ahşap Orman Ürünleri: Sağlıklı ve Modern Yaşam

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi 1'inci etapta,6 bini kapalı toplam 25 bin metrekare alanda, kereste üretimi yapan Dem Ahşap Orm. Ürn. İnş. Nak. San. Ve. Tic. A.Ş, bu sektörde öncü firmalar arasında yeralıyor.

Dem Ahşap Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Demiray, insan unsuruna büyük önem verdiklerini belirterek, üretim alanında takım arkadaşlarının yaşamlarını daha sağlıklı, modern ve çağdaş bir hale getirmek için çaba harcadıklarını söyledi. Geleceği, müşterileriyle birlikte değiştirmek için her zaman arayış içerisinde olduklarını belirten Demiray, "Yaklaşık yarım asırdır bu sektörde hizmet veriyoruz. 2014 yılında OSB'de 6 bini kapalı olmak üzere 25 bin metrekarelik alanda kereste üretimi yapıyoruz. Çevre dostu, uzun ömürlü, köklü ve kaliteli üretimi ile Irak ve Suriye başta olmak üzere 25 farklı ülkeye kereste ihracatı yapıyoruz. Yıllık 10 bin metreküp kereste kapasite üretimi yaparken, mevsime göre çalışan sayısı değişebiliyor. Yüksek kalite standartlarında en iyi hizmeti sağlamak, dinamik çalışma temposuyla verimliliği arttırmak, istihdam yaratırken iş koşullarının sağlıklı bir şekilde organize edilmesine önem büyük önem veriyoruz. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde anlayarak en hızlı şekilde kaliteli bir hizmet prensibiyle cevap vermek, teknik bilgi, birikimine önem vererek çalışma prensibimiz var. Ekolojik dengeye zarar vermeyecek şekilde, hammadde tedarikini sağlamak için azami önem veriyoruz" dedi.

Kereste fabrikasında ayrıca mermer fabrikaları için mermer sandığı üretimi yaptıklarını ifade eden Demiray, "Çok çeşitli ürünlerimiz mevcut. Mermer fabrikaları için çeşitli ebatlarda, yada özel ölçülerdeki sipariş üretimleri en kısa ve kaliteli olarak üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca yine mermer fabrikaları için sandık, palet ve bandıl üretimi de yapıyoruz. Ürünlerimizin tamamı daha sağlıklı ve kaliteli olması için ısıl işlem fırınlarından geçmektedir. Böylece müşteri sağlığı ve ürün taşımada daha kaliteli ahşap ürünler kullanılmasını sağlıyoruz" şeklinde konuştu.

ISO 9001, ISO 14001 kalite ve OHSAS 18001 iş sağlığı güvenliği kalite belgelerine sahip Dem Kereste olarak müşteri memnuniyeti odaklı üretim yaptıklarını anlatan Demiray, "Türkiye’den Dünya’nın her ülkesine ihracat ve Dünya’nın her ülkesinden Türkiye’ye ithalat hizmeti veriyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile her geçen gün yeniden büyüyerek gelişmekteyiz" diye konuştu.

Dem Orman Ürünleri

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0412) 290 19 95
Hemen Arayın!

Talep Formu